Обласна виставка кераміки та художніх робіт Будянської ДШНМ

 
Добавлено: 2017-01-05 19:11:36 Афиша Культура
З 12 по 28 січня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» буде експонуватися Обласна виставка кераміки та художніх робіт учнів та викладачів Будянської ДШНМ .
 

З 12 по 28 січня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися Обласна виставка кераміки та художніх робіт учнів та викладачів Будянської ДШНМ «Різдвяний подарунок Слобожанщини». Виставка організована за ініціативою Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. На виставці будуть представлені предмети керамічного мистецтва (тарелі, мала пластика, миски, блюда, вази, набори для чаю) та декоративний автентичний Будянський розпис на папері.

У мальовничому куточку Харківської області у селищі Буди на базі Будянського  фаянсового заводу у 1992 р. була заснована дитяча школа народного мистецтва. У цьому році школі виконується 25 років. Ініціаторами заснування школи стали Тітовська С.І. директор школи з 1992 р. та Роденко О.Є., на той час начальник  відділу культури Харківської райдержадміністрації.  З 1998 р. директором школи  була Чернова Г. Д.  -  член НСХУ.

З 2010 р. школу очолює Пянида Л. Є. У колективі працює 4 викладача керамічного відділення – Добровольська Ю. В., Пивоварова Л. М., Костенко Н. М. та викладач хорового класу Конарев В. О. На жаль, на цей час Будянського фаянсового заводу не існує, але викладачі школи намагаються зберегти традиції  його видатних майстрів. У школі навчається 70 учнів. Заняття проходять в атмосфері творчості, уваги, родинного тепла і натхнення. Викладачі намагаються виховати в них любов до рідного краю та бачення його краси. Творча майстерність  учнів  постійно відмічається високими нагородами у районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставках, конкурсах, бієнале, фестивалях у Польщі, Росії, Болгарії, Литві, Білорусії, Чехії та інших країнах. В постійній експозиції Будянського історико-краєзнавчого музею знаходиться велика кількість робіт учнів з живопису та кераміки.

Учасники виставки: Викладачі - Б. П. Пянида, Ю. Б. Пянида, Г. Д. Чернова

Учні - І. Недорубко, Т. Беспалова, Н. Тимченко, Є. Чапля, К. Дегтяр, Г. Пивоварова, Д. Горбатенко, Н. Карлова, О. Савченко, Д. Савченко, Д. Телега, А. Желтоножко, А. Тимофеєва, Д. Шевченко, С. Сімешина, Є. Скорбенко, С. Осипович, К. Саєнко, М. Костенко, Т. Данільченко, К. Доценко, А. Петренко, Д. Мінакова, А. Новосвітня, А. Журавель, А. Чаплигіна

Урочисте відкриття виставки - 12 січня о 15:00 !

Під час роботи виставки відбудеться ряд заходів:

12 січня о 15:00 - урочисте відкриття  Обласної виставки кераміки та художніх робіт учнів та викладачів Будянської дитячої школи народного мистецтва «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

17 січня о 17:00 - лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Біблії. Новий Заповіт. Євангелія. Частина 2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.

19 січня о 15:00 - майстер-шоу з Будянського розпису від викладачів  Будянської дитячої школи народного мистецтва.

25 січня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «Харківська «ЖЗЛ». Михайло Кульчицький – геній поетичного авангарду 1930-х – початку 1940-х років». Лектор - поет, культуролог, мистецтвознавець, літературознавець, етнограф, фольклорист Михайло Красиков.

26 січня о 15:00 - Творча зустріч з авторами  Обласної виставки кераміки та художніх робіт учнів та викладачів Будянської дитячої школи народного мистецтва «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

На всі заходи вхід вільний!

Адреса: м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи)

Час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты