Виставка фотографів В. Сидоренка та Н. Вербової«Україна – Туреччина: фотоміст»

 
Добавлено: 2018-08-29 16:54:29 Афиша Культура
З 6 по 22 вересня 2018 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» буде експонуватися виставка харківських фотографів В. Сидоренка та Н. Вербової «Україна – Туреччина: фотоміст».
 

З 6 по 22 вересня 2018 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка харківських фотографів Віталія Сидоренка та Наталії Вербової «Україна – Туреччина: фотоміст». До експозиції увійшло 48 предметних, пейзажних та урбаністичних фото.

Туреччина – країна різноманіття і контрастів. Територія Туреччини, яка знаходиться між Європою та Азією, і яка ще з давніх часів була колискою могутніх цивілізацій, є поєднанням багатої історії, чарівної природи, неповторного східного колориту і сучасного європейського рівня життя.

Слов’янська Україна, з її стародавніми традиціями, прекрасними архітектурними пам’ятками, неймовірними природними красотами та гостинними людьми, постійно дивує чимось новим, і таїть у собі ще безліч таємниць, які хочеться відкривати.

Дві різних країни зі своїм побутом та краєвидами, культурою та етнікою, на перший погляд, неможливо поєднати, провівши аналогії та паралелі. Але активні україно-турецькі взаємини, значна кількість спільних проектів та започаткувань наштовхнули авторів виставки на фотодослідження, завдяки якому у кожного з них з’явилась своя цікава історія, та вони провели фотоміст між Україною та Туреччиною.

 

Довідка:

Сидоренко Віталій Сергійович

Це перший досвід участі в спільному фотопроекті, де кожен автор вніс своє бачення в розкриття теми.

Для мене кожна виставка - це як іспит і День Народження одночасно. Готуєшся довго: переглядаєш тисячі фотографій, згадуєш тисячі історій. Хвилюєшся, надихаєшся. Переосмислюєш, що не зробив і з чим впорався. Радієш красивим фото і будуєш плани на майбутнє. А потім болісно з тисяч гарних фотографій відбираєш пару десятків, які покажеш. Кілька хвилин виступу, привітання друзів, і ось ти знову в звичній життєвій суєті. Натхненний і захоплений, з новою силою рухаєшся до нової мети.

Мене знають, як репортажного, весільного, студійного фотографа. Сьогодні хочу показати фотографії з подорожей. З огляду на любов до мандрівок, у мене накопичився певний досвід. Найближчим часом хочу запустити курс з навчання фотозйомки в подорожі. У планах на наступний рік організація фототурів Туреччиною.

Тел. 067-44-93-124;

Facebook: https://www.facebook.com/photographer.sidorenko

 

Вербова Наталія Анатоліївна

Автор низки неопублікованих історій, невідкритих виставок та ненаписаних картин. Щоби прибрати хоч одне НЕ в своїй біографії, вирішила поділитися з вами українськими замальовками не лише в інстаграмі (але й там слідкуйте: @nata_verbova). Скажу вам, це нелегко перегортати гігабайти картинок, аби обрати кілька.

Додатково і в хронологічному порядку повідомляю, що за фахом я фельдшер, журналіст, адміністративний менеджер, державний управлінець. А трудові обставини для мене зумовлює Харківська обласна рада, де я впродовж тринадцяти років працюю у прес-службі. Улюблений напрям – фоторепортажі. Вони відкривають Харківщину й Україну щоразу з нової сторони, вартої того, аби не лише дивитися самому, а й показувати іншим.

 

Під час роботи виставки харківських фотографів Віталія Сидоренка та Наталії Вербової «Україна – Туреччина: фотоміст» відбудуться наступні культурологічні заходи:

6 вересня о 17:00 – урочисте відкриття виставки харківських фотографів Віталія Сидоренка та Наталії Вербової «Україна – Туреччина: фотоміст».

7 вересня о 17:00 – лекція  Зої Зинов’євої –  бізнес-тренера та мандрівниці. Тема: «Секрети самостійного творчого подорожування Туреччиною».

12 вересня о 16:00  перегляд відеозапису концерту «Танго. Аргентина» (диригент Даніель Баренбойм), з колекції Е. Г. Чайки.

13 вересня о 17:00 – цикл лекцій: «Мандрівка на Далекий Схід: культура, події, люди» Лекція 1. Лектор - Андрій Корнєв - культуролог, історик, літератор.

18 вересня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво» Тема: «Таємниця старості за поетичними збірками М. Красикова». Лектор М.М. Красиков.

20 вересня о 17:00 – творча зустріч з авторами  виставки харківських фотографів «Україна-Туреччина: фотоміст» Віталієм Сидоренко та Наталією Вербовою.

 

 

_________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50;

e - mail: oblgallerymc@gmail.com Сайт: www.culturа.kh.ua;

Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты