"P.S. (Post Scriptum)" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(057)706-30-94, 063 720 90 48, 099 52 33 555
Полное название: Театр P.S. (Post Scriptum)
Еще названия:Харківський театр, Театр Степана Пасічника
Категории:
 • Театры Харькова
 • Сайт:http://www.PS-teatr.com.ua
  Время работы:субота - 19:00, неділя - 18:00
  Ориентир:Будинок Архітектора, 20 студентська лікарня
  Районы Харькова Киевский район
  Метро Харькова Архитектора Бекетова

  Последние новости

  Все новости
   

  «НУ, НАРЕШТІ»

  «НУ, НАРЕШТІ»
  Добавлено 2011-05-19 11:57:59

  Монолог людини починається словами: “Зараз я дорахую до тисячі і покінчу із собою. Раз, два, три, чотири, п’ять, шість, сім, вісім, дев’ять, десять, одинадцять, дванадцять…, …, …”. Здається, що саме так ...

   
  Читать Дальше
   

  Театр P.S. (Post Scriptum)

  Це якщо бути уважним і проникливим, можна спостерегти одну деталь, нюанс, так собі дрібничку… Пригадайте одержані вами листи, прикрашені витіюватим вензельком: «P.S.» (зазвичай, постскриптум, себто, текст після сказаного). Насправді ж, погодьтеся, уважні і проникливі, означена післямова складається лише після паузи у написанні листа.

  Що в ній, в тій миті, не означеній на карті часу? Якась мука? Чиєсь зникнення? Чи може — Божественна пустота? І як зветься ота потужна сила, що примушує нас, вже зімкнувши вуста, розкрити їх знову? «P.S.», — несміливо починаємо ми нову сторінку, у кожному разі чомусь таку необхідну...

  Історія Харківського театру «P.S.» чимось подібна до означеного дослідження. Виникнувши наприкінці 90-х років як театр-лабораторія, тодішній «P.S.» об’єднав частину випускників одного курсу Харківського інституту мистецтв імені І.П.Котляревського.

  Сезон 2006/2007 Степан Пасічник загадково називає сезоном ширм. Відкрившись прем’єрою — моновиставою за участю Сергія Москаленка (П.Турріні Ну, нарешті), театр ознаменував цьогорічний сезон перемогою на фестивалі недержавних театрів Курбалесія. Окрім Гран-прі за виставу Чари на кохання (режисер – Світлана Пасічник), P.S. переміг ще у двох номінаціях (краща жіноча роль у Чарах на кохання та краще музичне оформлення у виставі Ну, нарешті!). Наприкінці квітня виходить друга редакція вистави за творами Л.Українки Монологи. Вечір слова, репетирується Сойчине крило І.Франка. У планах – робота над середньовічними французькими фарсами, п’єсою Г.Пінтера Зрада.

  Чому глядач іде до театру? І до цього зокрема? Може, тому, що відчуває потребу хоч де-небудь залишитися віч-на-віч із собою? Або хоче потихеньку, коли у темряві глядацького залу ніхто не бачить, виповзти із-за своєї маски і приміряти на себе чиюсь роль? Відповіді не почуєте. Здається, театр P.S. не ставить собі за мету давати якісь відповіді. І жодна з його вистав не закінчується крапкою. Ні, вистави, звичайно ж, мають поставлену режисером фінальну точку. Але після неї залишається щось невловиме. Шлейф присмаку. Післядія. Післямова. P.S.

  "Театр P.S. (Post Scriptum)" находится по адресу: г. Харьков, ул. Дарвина, 9. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "P.S. (Post Scriptum)", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Харьков, ул. Дарвина, 9"! Если Вам нравится "P.S. (Post Scriptum)" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Харьковский государственный украинский академический театр оперы и балета 0,813 км.
  Памятник Знак репрессированным кобзарям, бандуристам, лирникам 0,982 км.
  Памятник Футбольному мячу 0,93 км.
  ТЕАТР 19 0,116 км.
  Театр Дом актера им. Л. Сердюка 0,114 км.
  Харьковский Государственный Академический Драматический Театр им. Шевченко 0,919 км.
  Театр P.S. (Post Scriptum) 0 км.
  Скульптурные композиции Сад скульптур 0,96 км.
  Галерея АВЭК 0,972 км.
  Выставочный зал художественного музея 0,366 км.
 • Театры Киевский район
 • Театры Архитектора Бекетова
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты