фотовиставка FOCUSники

 
Добавлено: 2016-12-22 15:44:05 Новости Культура
З 22 грудня 2016 по 6 січня 2017 року відбудеться фотовиставка FOCUSники в галереї Мистецтво Слобожанщини
 

З 22 грудня 2016 по 6 січня 2017 року відбудеться фотовиставка FOCUSники в галереї Мистецтво Слобожанщини від Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися 10-а підсумкова фотовиставка Обласної громадської організації. 

На виставці будуть представлені роботи минаючого 2016 року різних стилів, жанрів та напрямків (пейзажна, панорамна, портретна і вулична фотографія) як початківців, так і фотографів з великим стажем, з метою найбільш повно представити зріз сучасної харківської фотографії.

Актуальність і популярність такого виду мистецтва, як фотографія, в зв'язку з розвитком сучасних медіа (особливо — інтернету), з кожним днем ​​зростають все більше і більше. Поширення фотографії відкриває можливість творчої реалізації для широкого кола людей, і в той же час — створює величезну конкуренцію. Одним із засобів не загубитися серед такого візуального розмаїття, знайти свій власний стиль і коло однодумців, є творчі фотографічні об'єднання.

У 2006 році в нашому місті з'явилась громадська організація «Харківський фотоклуб». Перевагою цієї організації є відкритість і взаємопідтримка: в ній перебувають люди різного віку, різного досвіду і з різними смаками та поглядами. Головне завдання «Харківського фотоклубу» — надання всім людям, небайдужим до фотографії, можливості для спілкування, обміну досвідом та спільної творчості. В рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фотопоходи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

Учасники виставки: Олександр Маляренко, Микола Довбиш, Катерина Погрібна, Людмила Санжаревська, Тетяна Юрченко, Костянтин Костін, Валерій Голоха, Євген Брезицький, Лідія Цапко, Ірина Деркач, Тетяна Бутвіна, Зоя Костіна, Вікторія Стремовський, Сергій Воробйов.

Урочисте відкриття — 22 грудня о 17:00

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты