Виставка живопису харківського художника Віктора Тупіцина «Стежками буття»

 
Добавлено: 2019-06-14 15:47:25 Новости Культура
З 21 червня по 6 липня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» буде експонуватися ювілейна виставка живопису харківського художника Віктора Тупіцина «Стежками буття».
 

З 21 червня по 6 липня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна ювілейна виставка живопису харківського художника Віктора Тупіцина «Стежками буття».

Для автора ця виставка знакова, бо пов’язана з чотирма ювілейними датами – власне 80-річчям автора, 80 років Харківській організації Національної спілки художників України, 75 років з дня заснування Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна та 175 років з дня народження видатного художника і нашого земляка Іллі Юхимовича Рєпіна. Ці дати є важливими для автора та його творчості, бо пройшовши великий творчий шлях, навчаючись на кращих зразках вітчизняного мистецтва, досягнувши професійних висот та визнання, Віктор Федорович майже 40 років присвятив викладацькій діяльності у ДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, прищеплюючи дітям не тільки свою майстерність та досвід, але і любов до творчості та вміння бачити прекрасне.

Віктор Тупіцин є продовжувачем славних традицій Харківської школи живопису, в яких поєднувалась естетична довершеність і цілісність, велика увага і дослідницький підхід к зображуваному, легкий ліричний настрій.

Маючи великий художній досвід і тонко відчуваючи оточуючу дійсність автор майстерно зображує сюжети і явища, які його надихають. В роботах художника, які створюються за допомогою різних технік (акварель, олійний живопис)  відчувається динамізм, легкість та нотки романтизму. А в звичайних, на перший погляд, речах можна побачити багато образів та смислів. Від картин віє спокоєм, який налаштовує на роздуми про своє життя, про оточуючий світ і місце в ньому.

З радістю запрошуємо глядачів відкрити для себе «Стежки буття» харківського художника Віктора Тупіцина!

Довідка:

Тупіцин Віктор Федорович

Народився 22 травня 1939 року в місті Горький.

Закінчив Горьковское художнє училище в 1965 році за спеціальністю викладач малювання і креслення.

У 1970 році закінчив Харківський інститут художньої промисловості за спеціальністю "Інтер'єр і обладнання". Педагоги з фаху – А. Константинопольский, О. Хмельницький, Ю. Старостенко, Б. Косарєв. Навчався в обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культурно-освітніх установ. Спеціаліст вищої категорії.

З 1975 р по 1979 р., з 1986 р. і по теперішній час - викладач Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна.

Був організатором і директором дитячої художньої школи в місті Південне Харківського району Харківської області з 1980р. до 1986р.

Член НСХУ (з 2017 року).

Бере участь у виставковій діяльності художньо - реставраційного об'єднання "Rеd Horse". Член спілки народних майстрів та умільців. Учасник міських, обласних та міжнародних виставок. Творчі роботи знаходяться в приватних колекціях ближнього і далекого зарубіжжя, музеях України.

Під час роботи персональної ювілейної виставки живопису харківського художника Віктора Тупіцина «Стежками буття» відбудеться ряд культурологічних заходів:

21 червня  о 17:00 – урочисте відкриття персональної виставки живопису харківського художника В.Ф. Тупіцина.

25 червня о 17:00 – урочиста презентація  персональної виставки з кольоропису Людмили Горбатенко «Всесвіт кольору».

26 червня о 17:00 творча зустріч та майстер-шоу з автором персональної виставки з кольоропису «Всесвіт кольору» Людмилою Горбатенко.

2 липня о 17:00 Зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Психологічне здоров`я. Частина 2.».  Лектор – Северіна Л.В.

4 липня о 17:00 Творча зустріч з автором персональної виставки живопису «Стежками буття» Віктором Тупіциним.

 

_____________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки:ВТ – СБ, 11:00 - 19:00

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: oblgallerymc@gmail.com

Сайт:www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на YouTube - Харьковскийобластной центр культуры и искусства

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты