Підкорити Українські Карпати — забіг на висоті 2000 метрів

 
Добавлено: 2017-07-28 23:29:04 Новости Спорт
Подія відбудеться 19 серпня 2017 року на території Рахівського району Закарпатської області в районі Чорногорського хребта.
 

Вже втретє на території України пройде фестиваль гірського бігу Chornohora Sky Marathon. Подія відбудеться 19 серпня 2017 року на території Рахівського району Закарпатської області в районі Чорногорського хребта.

Chornohora Sky Marathon проводиться в Україні влітку з 2015 року. З 2017 року забіг отримав акредитацію International Trailrunning Association (ITRA).

В рамках фестивалю Chornohora Sky Marathon буде проведено два забіги різної протяжності та складності:

 

  • Chornohora Sky Marathon — забіг, що проходить через весь Чорногірський хребет та три найвищі вершини Українських Карпат: Піп-Іван Чорногірський (2028 м), Петрос (2020 м) і Говерлу (2061 м). Chornohora Sky Marathon — це дистанція протяжністю близько 60 км та сумарним набором висоти більше 3000 метрів.
  • Chornohora Sky Race — забіг загальною протяжністю близько 23 кілометрів, маршрут якого пролягає через двотисячник України — гору Петрос.

 

 Учасники, які перетнуть фінішну лінію, отримають пам’ятну медаль фінішера.

Переможців також очікують цінні нагороди від організаторів та спонсорів фестивалю.

 

Слава Баранський, участник Chornohora Sky Marathon: “Чесно кажучи, у мене від краєвидів декілька раз накочували сльози. Напевно, це якась хімія ейфорії, замішана на стресі і передчутті агонії від складності траси. Полонини, тумани, що спускаються та піднімаються з гір й на гори, хмари, в які ви заходите і виходите, - це щось. Але найпрекрасніше - це те, що знаходиться над хмарами, майже на вершині. Навколо все залито небом!”

Запрошуємо до медіа-партнерства та висвітлення заходу представників ЗМІ.

 

Контакти для ЗМІ:

Марія Москалець

+38063-859-60-95

E-mail: ukrainiantrailleague@gmail.com

Офіційний сайт: http://chornohoraskymarathon.com.ua/

Офіційна сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/chornohoraskymarathon

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты